ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Правила та умови використання

Дякуємо Вам за відвідування веб-сайту frisucode.org (далі «Сайт») і зацікавленість до продукції та послуг ТОВ «ТіссенКрупп Елевейтор Україна».
Відвідуючи Сайт, Ви погоджуєтесь з даними правилами та умовами його використання (далі «Правила»).
ТОВ «ТіссенКрупп Елевейтор Україна» залишає за собою право змінювати та/або доповнювати ці Правила в будь-який час без будь-якого попереднього інформування про це. Використання Вами Сайту після внесення таких змін та/або доповнень означає Вашу згоду з такими змінами та/або доповненнями.
Ви завжди повинні ознайомитись з Правилами до початку використання Сайту.
Ці Правила є угодою між Вами та ТОВ «ТіссенКрупп Елевейтор Україна».

Авторське право

Сайт є власністю ТОВ «ТіссенКрупп Елевейтор Україна» (надалі - ТКЕУ). Компанія підтримує сайт та надає доступ до нього з інформаційною метою. Сайт, включаючи але не обмежуючись зазначеним, файли, зображення, графіка, програмне забезпечення, охороняється у відповідності з авторським правом та іншими законами щодо захисту інтелектуальної власності.
Ви не можете змінювати, копіювати, відтворювати, розповсюджувати, передавати третім особам, показувати, виконувати, видавати, ліцензувати, створювати похідні матеріали чи продавати будь-яку інформацію, програмне забезпечення, продукти чи послуги, які Ви отримали, відвідуючи та використовуючи Сайт.
При цьому, Ви можете копіювати, роздруковувати, завантажувати матеріали, що містяться на Сайті, для Вашого власного некомерційного икористання, за умови, що Ви не змінюватимете чи знищуватимете будь-які повідомлення про авторське право, торгові марки чи інші посилання на об’єкти інтелектуальної власності.
Будь-яке інше використання матеріалів, у тому числі зміна, відтворення, розповсюдження будь- яких матеріалів Сайту або їх використання з метою іншою, ніж зазначено вище, забороняється.

Торгові марки

Торгові марки ThyssenKrupp, інші торгові марки, фірмові найменування, фірмові знаки та логотипи, які містяться на Сайті належать компанії ThyssenKrupp AG та/або іншим компаніям, які входять до складу групи компаній ThyssenKrupp та охороняються авторським правом, патентним правом та іншим законодавством про захист торгових марок та інтелектуальної власності.
За винятком випадків, передбачених даними Правилами, використання будь-яких вищевказаних торгових марок, знаків та логотипів забороняється.

Захист даних

Збір анонімних даних
Загалом, Ви можете відвідувати Сайт анонімно, тобто без повідомлення про те ким Ви є. В такому випадку наші сервери зберігають IP адресу Вашого провайдера інтернет послуг, за допомогою якої Ви отримали доступ до Сайту, сайт, з якого Ви отримали доступ до Сайту, та файли, доступ до яких Ви здійснили, а також дату Вашого відвідування та загальну інформацію про Ваш браузер. Зазначені дані збираються та аналізуються виключно для статистичних цілей.

Збір та обробка персональних даних
ТКЕУ здійснює збір, обробку та зберігання персональних даних, отриманих у зв’язку з використанням Сайту, згідно з чинним законодавством про захист персональних даних, якщо Ви надаєте їх добровільно, зокрема шляхом заповнення реєстраційних форм, під час участі в опитуваннях і таке інше.
ТКЕУ зберігає та використовує персональні дані з метою кращого розуміння Ваших потреб та покращення наших продуктів та послуг; покращення нашої маркетингової діяльності, зокрема для надсилання Вам інформації про нові продукти та послуги; статистичного аналізу користування Сайтом та покращення його роботи.
За запитом, відповідно до чинного законодавства, ТКЕУ проінформує Вас у письмовій формі про те, які Ваші персональні дані зберігаються та з якою метою. За Вашим бажанням Ваші персональні дані можуть бути видалені або змінені, якщо надана інформація є неточною.
ТКЕУ має право передавати Ваші персональні дані будь-якій з компаній, що входять до складу групи ThyssenKrupp та знаходяться в інших країнах.
Використовуючи цей Сайт, Ви погоджуєтесь з даними умовами та положеннями щодо захисту даних. У разі, якщо Ви не згодні з цими умовами та положеннями, ми просимо Вас не використовувати Сайт та не надсилати нам будь-які персональні дані.
У разі наявності у Вас будь-яких питань, що стосуються захисту даних, Ви можете надіслати їх на адресу електронної пошти info.tkeua@thyssenkrupp.com, або за адресою: 04073 Україна, м. Київ, просп.
Московський, 9, корпус 4а, офіс № 4-501.

Обмеження відповідальності

ТКЕУ не надає будь-яких гарантій щодо точності, достовірності, повноти чи своєчасності будь-яких матеріалів, які розміщені на Сайті.
Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтесь та підтверджуєте, що ТКЕУ не гарантує та не несе жодної відповідальності за доступність чи недоступність будь-яких матеріалів на Сайті, відсутність будь-яких помилок в роботі Сайту чи їх усунення, а також відсутність можливих вірусів чи інших шкідливих компонентів.

У жодному випадку ТКЕУ не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі чи опосередковані збитки, що виникають чи можуть виникнути внаслідок використання або неможливості використання Сайту чи надання матеріалів, які містяться на Сайті, у тому числі якщо ТКЕУ було заздалегідь повідомлено про можливість спричинення таких збитків.
У разі, якщо національне право, що підлягає застосуванню, забороняє встановлення відмови чи обмеження щодо відповідальності за непрямі чи опосередковані збитки, вищезазначені обмеження можуть не застосовуватись до Вас.

Посилання на інші сайти

Через використання Сайту Ви можете отримати доступ до інших інтернет сайтів. ТКЕУ не здійснює жодного контролю над такими сайтами та доступ до них здійснюється Вами на власний ризик.

Інші умови

Ці Правила регулюються законодавством України. Погоджуючись з даними Правилами, Ви погоджуєтесь та підтверджуєте, що будь-який спір, який може виникнути у зв’язку з даними Правилами, розглядатиметься судами України та підтверджуєте свою згоду з юрисдикцією цих судів з метою врегулювання такого спору.
У разі визнання будь-якого із положень цих Правил незаконним, недійсним чи таким, що не підлягає виконанню, це не впливає на законність та дійсність інших положень Правил.